הפקת בר מצווה בכותל

תכנון בר מצווה מחייב הכנה מדוקדקת והתייחסות לכל הפרטים. התכנון כולל בתוכו תיאום מול גורמים רבים, אם מקפידים על כל המרכיבים, מונעים תקלות וסרבולים בהמשך היום.

לשם כך הוקמה כותל הפקות – המקום המתמחה בתחום הפקות בר / בת מצווה.

כותל הפקות הוקם מתוך רצון להקל עליכם בשלבי תכנון האירוע, למנוע מכם דאגות מיותרות בתהליך הארגון וכל זאת – תוך התאמה למסורת המשפחתית שלכם, תוך התחשבות בטעמכם הייחודי ובמשאלותיכם השונות. כך תוכלו לארח בראש שקט, בזמן שאנו דואגים ללוות אתכם לאורך הדרך, משלבי התכנון הדורשים מאיתנו לדאוג לכל הפרטים הקטנים, דרך האירוע עצמו ועד לסיומו המוצלח.

כותל הפקות מורכב מצוות מיומן ומקצועי, המציע מגוון רחב של שירותים.

על הצוות מנצחת דיתי מקיאס – מפיקת אירועים אשר נולדה וגדלה בירושלים ומכירה את כל רחובותיה וסמטאות העיר ככף ידה.  דיתי נולדה למשפחה ירושלמית ותיקה, אשר התגוררה וניהלה משק עיזים בשכונת ימין משה, השכונה הראשונה שנבנתה מחוץ לחומות בתחילת המאה הקודמת, בילדותה בילתה שעות רבות בסמטאות העיר העתיקה ובנעוריה הרחיבה את היכרותה עם ירושלים כולה.

דיתי מספרת שבכל אירוע היא מתרגשת מחדש לחוות עם ולשמוח את המראות, הניחוחות, הצבעים והאווירה הירושלמית, סביבתה הטבעית ונוף ילדותה, כמו כן, היא מאמינה שכל ציון דרך חשוב ומשמעותי בחיי אדם, יהיה לו עיגון תרבותי והיסטורי, שישלב אותו בשרשרת הדורות ועל כן ייזכר לאורך חייו.